Zootropolis
8.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.8 /10 (5)
8.3 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

Zootropolis

Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard'ın perdeye taşıdığı Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor. Alışıldık Disney havasının solunacağı filmde; konuşkan tilki Nick'in, üzerine yığılmaya çalışan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nde polis memuru Judy Hopps’un macerasını izleyeceğiz. İyimser polis memuru Judy Hopps Zootropolis’e geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini üstlerine ispatlayabilmek için, geveze ve kurnaz tilki Nick Wilde ile ortak olarak önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Heyecan ve aksiyon dolu olayları konu alan Zootropolis:Hayvanlar Şehri 10 Haziran’da vizyona giriyor.  Diğer Adları:

  Zootopia

  Senaryo:

  Byron Howard, Jared Bush, Rich Moore, Josie Trinidad, Jim Reardon, Phil Johnston, Jennifer Lee, Jared Bush, Phil Johnston

  Resimler

  "Zootropolis" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?