S.S.S

Sinemaizle.tv kimdir, nedir? neden buradayız?

sinema izle .tv, sinema filmleri, yerli film, yabancı dizi, anime, belgesel, kısa film, stanp-up gösterileri seven ve takip eden geniş bir kitleye hitap eden, bu amaç doğrultusunda profesyonel bir şekilde her türlü sinema içerikli yayını yayınlamaya özen gösteren yeni bir online film izleme sitesidir.

sinemaizle.tv’yi kim yönetiyor?

bizler de sizler gibi yoğun bir şekilde film ve dizi takibi yapan, geniş bir arşivi olan, (evet çoğunu ekleyemedik henüz) bu işi yaparken zevk alan küçücük bir ekibiz. bizler de sizler gibi film aşığı olduğumuzdan tek amacımız sitemiz üzerinden para kazanmak olmadığı gibi, tek amacımız doğru ve net bir şekilde istediğiniz içeriğe ulaşmanızı sağlamaktır.

üye olursam ne kolaylık sağlanır?

üye olduğunuz taktirde bütün içeriklere onay beklemeden yorum atabilir, tüm içerikleri ve yorumları oylayabilir, kendi favori film listenizi ve izleyeceklerim listesi oluşturabilirsiniz. ilerleyen zamanlarda eğer ki siteye eklenmesini istediğiniz büyük küçük özellik olursa bunları da bize bildirin ki, biz de onları yapmak için kendimizi ayarlayalım.

bkz;

2

izleme listesi oluşturabilir veya puan verdiğiniz filmleri de bulabilirsiniz;

3

sinema haberleri filan veya sinema ile ilgili makale yayını da yapabilirsiniz;

(film eklemenizi önermiyoruz)

4

Sinemaizle.tv’ye yorum gönderirken dikkat edilmesi gereken kurallar:

Filmlere yorum yapmanız bizi elbette mutlu eder ancak; Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi vb. içeren yorumları göndermeniz bizi gerçekten üzer. Bizim amacımız; hepimizin iyi ve verimli vakit geçirmesi ilkesine bağlıdır. Biz veya siz bu web sitesi üzerinden herhangi bir kişi veya kurumu küçük düşürmeye, karalamaya zemin oluşturmayacaktır.

İmla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmadan silinecektir.
Sinemaizle.tv yönetimine hakaret etmek, İP adresinizin banlanmasına sebep olabilir.

Sitemize eklenen altyazılı tüm içerikler bilindik ve hatasız çeviri yapan çevirmenler tarafından çevrilmektedir.

izlediğiniz film veya dizilerle ilgili spoiler içeren yorum yazıyorsanız öncelikle yazınızın başına büyük harflerle SPOİLER ibaresini kullanmak zorunludur. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmadan silinecektir.
(yakın zamanda spoiler için ek özellik eklenecektir.)

Sinemaizle.tv’de aradığım film/diziyi bulamadım, neden?

Eğer popüler bir dizi Sinemaizle.tv’de yok ise bunun tek nedeni “Telif Hakları Uyarısı” ‘dır ve o içerik/ler tekrar eklenmemek üzere sitemizden tamamıyla kaldırılmıştır.


film veya dizi eklemenizi istesem yükler misiniz?

elbette, eğer imkan ve gücümüz dahilinde bir şey istiyorsanız (henüz senaryosu bitmeyen filmin Türkçe dublaj istenmesi bizi zorlayabilir:)) en geç 1 hafta içerisinde yayına alınır.

Videolar takılıyor/ video hiç açılmıyor, neden izleyemiyorum?

sinemaizle.tv’de tüm içerikler yabancı video sitelerinde barındırılmaktadır. bu sebeple, eğer herhangi bir içerik açılmıyor ise bunu bize iletişim sayfasından bildirebilirsiniz. Genellikle videolar 4-5 defa tıklandığı taktirde açılmaktadır.

film izleme sayfasından da sorun bildirebilirsiniz;

5