Her Şey Çok Güzel Olacak
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.2 IMDB Puanı 128 Görüntülenme

Her Şey Çok Güzel Olacak

Altan, karıştığı kavga sırasında yıllardır görmediği kardeşi Nuri'yle karşılaşır. Nuri'nin çalıştığı ecza deposunu, uzun süredir açmayı planladığı bar için bir para kaynağı olarak görür. Çeşitli uğraşlardan sonra Nuri'ye tekrar yakınlaşmayı başaran Altan, farkına varmadan hem kendisini hem de Nuri'yi tehlikeli maceraların içine sürükler. Nuri ve Altan, her şeyin çok güzel olacağını umarak yaşamla mücadeleye devam ederler. Bu mücadele içerisinde unuttukları önemli detaylar vardır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  sadece bir komedi filmi olmasının dışında, parçalanmış bir ailenin ve birbirlerine sevgilerini gösteremeyen iki kardeşin konu alındığı filmdir.

  bence haketiği yeri bulamamış, cem yılmaz'ın stand up'çı kimliği nedeniyle tamamiyle bir komedi filmi olarak algılanmıştır.

  gözlerimiz kapayıp oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler hayal eder, mesela cem yılmaz'ın yerine fikret kuşkan'ı, mazhar alanson'un yerine haluk bilginer'i koyarsak, festivallerde en iyi senaryo, en iyi yönetmen, en iyi oyuncu, en iyi yardımcı oyuncu ve bilimum ödülleri alması işten bile değildir.

  fakat n'olmuştur? süper bi oyunculuk çıkaran cem yılmaz kendini oynamakla suçlanmış , mazhar alanson'un esamesi bile okunmamıştır.

  Diğer Adları:

  Everything's Gonna Be Great

  Yayın Tarihi:

  27 Kasım 1998

  Senaryo:

  Hakan Haksun, Ömer Vargi, Cem Yilmaz

  Ödüller:

  2 ödül

  Resimler

  "Her Şey Çok Güzel Olacak" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?